Turnike NET

Ceia SMD600

Ceia SMD600
Kapı Tipi Metal Dedektörü
  • SMD 600, çok küçük metal parçaların dahi yakalanmasını sağlamak üzere dizayn edilmiş olan  ultra yüksek hassasiyetli kapı tipi metal dedektörüdür. Cezaevleri gibi güvenlik seviyesinin en üst düzeyde olduğu yerlerde veya kuyumculuk sektörü gibi değerli metallerin taranmasını sağlamak üzere, manyetik – manyetik olmayan ve alaşım metallere karşı çok üstün tespit gücüne sahiptir.
  • SMD 600 elektriksel ve mekanik parazitlere karşı çok yüksek bağışıklığa sahiptir.50 ve 60 Hz için 50’şer farklı kullanım frekansı ile çoklu ve birbirine yakın kullanımlar için elverişlidir. 2 veya daha fazla metal dedektörü (veya x-ray cihazı) 5cm aralıklarla yerleştirildiğinde cihazlar sorunsuz çalışabilmektedir. Her noktada aynı hassasiyete sahip olan, Led ile donatılmış paneller, geçiş sırasında metal yoğunluğunun olduğu yeri aydınlatarak operatörü uyarmaktadır.
  • SMD 600 Multizone, EU Standart 1, EU Standart 2 ve EU Standart 3 kriterlerine uygundur. Cihaz insan sağlığı açısından risk oluşturmamaktadır. Kalp pili,defibilatör veya diğer yaşam destek üniteleri taşıyanlara ve hamile bayanlara zarar vermemektedir.