Turnike NET

Ceia SMD601 Multizone

Ceia SMD601 Multizone
Kapı Tipi Metal Dedektörü
  • SMD 601 Multizone, Ceia SMD 600 kapı tipi metal dedektörünün üst modelidir.Cihaz ataç, jilet, fünye gibi çok küçük metal parçaların dahi yakalanmasını sağlamak üzere dizayn edilmiştir.Özellikle cezaevleri gibi güvenlik seviyesinin en üst düzeyde olduğu yerlerde veya kuyumculuk sektörü gibi değerli metallerin taranmasını sağlamak üzere, manyetik – manyetik olmayan ve alaşım metallere karşı çok üstün tespit gücüne sahiptir.SMD 601 Multizone, yeni NIJ-0601.02 Standartına (Amerika Adalet Bakanlığı) uygun tek kapı tipi metal dedektörüdür.
  • SMD 600 elektriksel ve mekanik parazitlere karşı çok yüksek bağışıklığa sahiptir. 50 ve 60 Hz için 50’şer farklı kullanım frekansı ile çoklu ve birbirine yakın kullanımlar için elverişlidir. 2 veya daha fazla metal dedektörü (veya x-ray cihazı) 5cm aralıklarla yerleştirildiğinde cihazlar sorunsuz çalışabilmektedir. Her noktada aynı hassasiyete sahip olan, Led ile donatılmış paneller, geçiş sırasında metal yoğunluğunun olduğu yeri aydınlatarak operatörü uyarmaktadır.
  • SMD 600 Multizone, EU Standart 1, EU Standart 2 ve EU Standart 3 kriterlerine uygundur. Cihaz insan sağlığı açısından risk oluşturmamaktadır. Kalp pili,defibilatör veya diğer yaşam destek üniteleri taşıyanlara ve hamile bayanlara zarar vermemektedir.